ÖVRIGT / Diverse / Kornisch 3055443
*
nr 305 5443
Kornisch
Förgylld, L170
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2004
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/3 00:22:07
1
200 kr
22/3 15:33:18
2
150 kr
22/3 15:35:28
2
200 kr
22/3 15:37:03
2
250 kr
22/3 15:37:45
3
500 kr
22/3 16:00:22
2
400 kr
22/3 16:01:20
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene kornisch
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50
-
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34
-
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03
-
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04
-
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10
*
Kornisch
nr 305 5443
Kornisch
Förgylld, L170
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Såld: | 550 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2004 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/3 00:22:07 | 1 | 200 kr |
22/3 15:33:18 | 2 | 150 kr |
22/3 15:35:28 | 2 | 200 kr |
22/3 15:37:03 | 2 | 250 kr |
22/3 15:37:45 | 3 | 500 kr |
22/3 16:00:22 | 2 | 400 kr |
22/3 16:01:20 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene kornisch
-
4216 Ã…ngmaskin
Modell äldre. Längd: 30 cm, djup: 26 cm, höjd: 27 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:50 -
4215 Ã…ngmaskin
Würtemberg, Tidigt 1900, tal, "GM Dynamo". Längd: ..//
Aktuellt bud: 4.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:34 -
4268 Dörrmattor
metall, 2 st, 35x60 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:44
-
4189 Hänglås
1600-tal, med nyckel. Längd: 20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:03 -
4197 Hänglås
2 st, antika, järn, med nyckel. Längd: 17-20 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:04 -
4198 Hänglås
3 st, antika, med nycklar
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:10